What is Coaching?

Настани

< 2017 >
Јануари
ПВтСрЧПеСН
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Блог|May 5, 2016

ШТО НЀ МОТИВИРА – или „КОУЧИНГ МЕНАЏМЕНТ“

Доколку сте, или некогаш сте биле дел од една поголема компанија или корпорација, сигурно одблиску ја познавате хиерархиската структура на работење. Најчесто, на менаџерсите позиции се наоѓаат профе...

March 26, 2015

#MondayMentis

  • Share:

  • Клиенти